Editorial by HTML5 UP

Konferanslara Nasıl Başvurabilirim?

Değerli Katılımcılar;

“Gazişehir’de Bilimin ve Sanatın Dili” projesi 01 Kasım 2018 tarihi itibariyle başlayacaktır. Projemiz süresince alanında uzman kişiler tarafından farklı konuda çeşitli tarih ve saatlerde konferanslar düzenlenecektir.

Bu konferanslara katılabilmek için;

Konferanslar Hakkında menüsü içinden Konferans & Başvuru alt menüsünü tıklayınız. Gelen sayfada konferanslara ait başlık, içerik ve konuşmacı bilgisini görebileceksiniz.

Hangi konferans ya da konferanslara katılacağınıza karar verdiyseniz “Konferanslar” başlığının sağ tarafında yer alan “Konferans Başvurusu Yap” kısmından konfereans kayıt sayfasını açınız. Bir, birden fazla veya tüm konferanslara birden katılabilirsiniz.

Bu sayfa iki bölümden oluşur solda kayıt formu sağda ise seçebileceğiniz konferans listesi mevcuttur.

Öncelikle sol kısımdan Başvuru Türünüzü ("Bireysel" veya "Grup") seçiniz. Hemen aşağı kutucukta yer alan bilgileri eksiksiz doldurunuz.

Formu doldururken; eğer okula girmiyorsanız veya herhangi bir kurumda görev yapmıyorsanız “Kurum Adı” kutucuğunun altındaki “OKULA GİTMİYOR / KURUM YOK” seçeneğini işaretleyiniz. Eğer çalışmıyorsanız “Kurumdaki Görevi” kısmından “Herhangi bir kurumda çalışmıyorum” seçeneğini seçiniz.

KONFERANS SEÇERKEN

Sağ tarafta “Tümünü Seç” diyerek tüm konferanslara katılmayı seçebilir ya da katılmak istediğiniz konferansları (bir veya birden fazla olabilir) işaretleyerek seçebilirsiniz.

Eğer grup adına başvuruyorsanız her konferansın altına katılımcı sayısını girmeniz için bir kutucuk gelecektir. Hangi konferansa kaç kişiyle katılacaksanız katılımcsı sayısını ilgili konferansın altında yer alan kutucuğa giriniz. Grup seçtiyseniz ve ilgili konfreransı işaretlediyseniz katılımcı sayısını boş bırakamazsınız. Sıfır yazamazsınız. Başvuru yapmayacağınız konferansın katılımcı sayılarına herhangi bir rakam girmeyiniz. O kutucukları boş bırakınız.

Tüm bilgilerinizi eksiksiz ve doğru tamamladıysanız kaydınızı tamamlayınız.

Özellikle grup başvurularında katılımcı sayıları kısmını boş bırakmamaya özen gösteriniz. Uyarıları dikkatli okuyarak formu doldurunuz. Aksi takdirde bu durum konferansa katılmanızda engel teşkil edebilir.